Завершення футбольних баталій

Дата: 05.11.2018 08:46

Ось і завершено футбольний сезон! Кубок Трофановича, як остання крапля футбольного напою на Тлумаччині.

Спортивна боротьба, непоступливість, жага перемоги та непідробні емоції -  все це коротка характеристика «Кубка Богдана Трофановича». Турнір проводився у два дні – 3 та 4 листопада. Перший ігровий день відбувався по чотирьох зонах, переможці яких зустрілися у півфіналах. Фінальний матч  в якому зустрілися команди «ФК Підвербці» та «ФК Грушка» завершився на користь останніх.

Під час урочистого відкриття турніру на фасаді приміщення стадіону «Колос» було освячено пам’ятну дошку тренеру Тлумацької ДЮСШ та багаторічному гравцеві ФК «Придністров’я» Василеві Рахинському.

Міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський привітав  переможців та нагородив їх цінними призами медалями та кубком за перемогу. Під час нагородження Роман Петрович подякував усім учасникам за хорошу та змістовну гру і побажав не зупинятися на досягнутому.