Виставка робіт Параски Хоми в м. Тлумач

Дата: 07.11.2018 14:57

У середу, 07 листопада, в Кімнаті-музеї Марійки Підгірянки, що розташований в приміщенні Тлумацької бібліотеки для дітей, проведена виставка творів Параски Хоми з фондової збірки Музею мистецтв Прикарпаття в рамках проекту Українського культурного фонду «Творчість Параски Хоми як самобутнє явище українського народного мистецтва».

В рамках заходу було виставлено 12 робіт Параски Хоми, працівники Музею мистецтв Прикарпаття прочитали лекцію про життя та творчість мисткині та провели майстер-клас по декоративному розпису на основі її робіт, в якому взяли участь понад 20 учнів з Тлумацької гімназії та Тлумацької ЗОШ І-Ш ст. різної вікової категорії. На виставці були присутні також працівники бібліотечних закладів м. Тлумач, вчителі образотворчого мистецтва та жителі міста, які цікавляться творчістю Параски Хоми.