Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

  

   08 листопада, напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в Тлумацькому народному домі пройшли урочистості з нагоди професійного свята працівників культури Тлумацької ОТГ.

   В залі зібралися всі працівники культури Тлумацької об’єднаної територіальної громади , а саме клубні, бібліотечні працівники та працівники Тлумацької дитячої музичної школи.

Розпочався захід привітанням начальника відділу культури та туризму Ковбас Іванни Михайлівни, яка побажала усім плідної праці на ниві культури Тлумацької ОТГ.

   З вітальним словом до працівників культури Тлумацької ОТГ звернувся міський голова Роман Круховський який привітав всіх з професійним святом та нагородили грамотами кращих культпрацівників Тлумацької ОТГ за значний внесок в розвиток культури рідного краю.

   В рамках свята, грамотами начальника відділу культури та туризму за активну участь в культурно-мистецьких заходах краю були нагороджені працівники Тлумацького народного дому, клубних закладів Тлумацької ОТГ, Тлумацької дитячої музичної школи та Публічної бібліотеки.

 

В залі лунали пісні, вітальні слова та танцювальні композиції.

 

 

 

 

 

     

Завершився захід вітальним словом заступника міського голови Ігоря Мандара.

 

 

 « повернутися до списку новин