Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Шановна громадо!

 

Вітаю всіх з Днем української писемності та мови!

 

     9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.

     Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але я впевнений, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.

    Українська мова виборола своє право на існування. Зберігати і розвивати рідну мову – це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною.

    Пам’ятаймо заповіти українських класиків та робімо висновки із нашої історії. Дбаймо всі разом про рідну мову. Збережімо її, як одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Повертаймо їй роль творця духовного відродження української нації!

     Тож нехай рідне слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Щастя всім і добра, миру і злагоди, достатку і процвітання, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої Батьківщини.

 

 

З повагою,

Міський голова                                                                                  Р.Круховський« повернутися до списку новин