Акція «Рік 33-ій у майбутнім – не повторись…»

Дата: 26.11.2018 11:15

Пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано кривавим і чорним. Найтрагічнішою сторінкою історії нашого народу є Голодомор 1932-1933 років. І в останні дні листопада весь український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

24 листопада у храмах населених пунктів Тлумацької ОТГ відправились поминальні панахиди в пам’ять  жертв голодоморів, а більшість жителів о 16.00 годині у вікнах своїх домівок запалили свічки в знак пам’яті померлих від штучного голоду українців.

Публічна бібліотека Тлумацької ОТГ, долучившись  до відзначення Дня пам’яті жертв Голодомору, біля пам’ятника Борцям за волю України, провела акцію «Рік 33-ій у майбутнім – не повторись…». Бібліотекарі роздавали перехожим символічні булочки, які нагадують про загиблих під час голодомору українців, що залишились без хліба і закликали помолитися за кожну безневинно загублену душу.