Засідання учнівського самоврядування

Дата: 30.11.2018 08:57

28 листопада в Тлумацькому БДЮТ було проведено навчання лідерів учнівського самоврядування та дитячих і молодіжних організацій. Протягом 3-х годин лідери разом із своїми координаторами навчалися плануванню роботи, ознайомлювалися із видами і формами планування.

Методист Тлумацького БДЮТ Бойчук О. В. зупинилася на практичній стороні планування, а саме: в доцільності, мотивації роботи в колективі формування місії, мети та результативності. Окремо було проведено заняття по навчанню "Втілення ідеї через проектну діяльність" та "Стартапи: задум, реалізація- великий бізнес з малої ідеї".

Голова лідерів учнівського самоврядування освітніх закладів ОТГ - Юлія Карпик представила на розгляд 3 варіанти проектів: "Годівничка", "Йде по світу коляда", "Тлумаччина має таланти". Додатково планується провести конкурс на кращий проект, реалізований учнівським самоврядуванням (кінець лютого 2019р.).