Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

СК "Прибилів" - у лідерах Першої ліги

За підсумком першого туру спортивний клуб "Прибилів" очолив турнірну таблицю чемпіонату України серед команд Першої ліги. Протягом домашнього етапу підопічні Костянтина Лисейка здобули три поспіль перемоги, почерговши здолавши "Добротвір" (3:2), галицький "Володар-КФВ" (3:0) та дрогобицький "ЮАТРАНС-Воллей" (3:1). Доробок галицького клубу на 1 турі дещо скромніший - одна перемога над "ЮАТРАНС-Воллей" та поразка від вже згаданих "Прибилова" (0:3) та "Добротвора" (2:3).

     Минулими вихідними, 1-2 грудня, завершився другий тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги, який відбувся в Житомирі. Це був дійсно важливий тур, завдяки впевненим перемогам з однаковими рахунками по 3-0 над Житомирським " Біоресурсом" та Київським університетом фізичної культури і спорту СК «Прибилів» залишається на першому місці в турнірній таблиці і впевнено іде до поставленої мети.

     «Тур дійсно тяжкий бо грали без основного звязуючого, але все  у нас  вийшло. Дякую гравцям за віддачу на майданчику , довіру та те що слухають і виконують. Дякую всім хто нас підтримує, завжди і всюди, людям які поряд, і на відстані підтримують і переживають за нас», - сказав К.Лисейко.« повернутися до списку новин