Шановні волонтери!

5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди сердечно вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня зміцнює нашу державу. Цей день є святом кожного, хто долучився до спільної справи.

Сьогодні волонтерство тісно увійшло в наше повсякденне життя і є важливою складовою громадянського суспільства. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду.

В умовах, коли на нашу землю прийшла війна, волонтери не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а також, не зважаючи на смертельну небезпеку, доставляють все необхідне нашим військовослужбовцям на передову.

Жителі нашої громади не залишаються осторонь проблем держави: це прості люди, учні, підприємці, працівники та пенсіонери. Певен – кожен мешканець  вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу нашим бійцям.

Прийміть щиру подяку за чуйність і незламну віру у свій народ, за бажання допомагати усім, хто опинився в скрутних обставинах.
     Нехай кожен добрий вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують Вам добром і повагою. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

З повагою,

Міський голова                                                                               Роман Круховський