Привітання міського голови з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2018 08:17

Шановні  депутати Тлумацької міської  ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення, працівники міської ради!
     Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Варто зазначити, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевої ради, які представляють інтереси своєї територіальної громади.

Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються не лише депутати, які входять до складу місцевої ради, а й члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято  стосується нас усіх,  адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашого міста, забезпеченні його життєдіяльності.

Тому в цей день я, як міський голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду найкращою.
     Уклін і шана Вам за любов до рідного міста,
нашої громади, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії громади. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією на кращі зміни.
    Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади
, міцного здоров`я, достатку і благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста додають сили і наснаги!

З повагою,

Міський голова                                                                                            Роман Круховський