Всеукраїнський тиждень права

Дата: 10.12.2018 10:52

Як відомо, права людини — це природні можливості громадянина, що забезпечують його життя, людську гідність і свободу діяльності у всіх сферах суспільного життя.

В перший тиждень грудня в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Заходи проведені в тиждень права, сприяють підвищенню правової культури громадян, інформованості про конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації.

В рамках тижня права в Публічній бібліотеці Тлумацької ОТГ проведено цикл заходів правової тематики.  В читальному залі бібліотекар провела коментований огляд книжкової виставки   «Є право- є надія», на якій представлена література на правову тематику із фонду бібліотеки.

Не менш цікаво пройшла  зустріч з представникамиУправління  Держпраці в Івано-Франківській області - головним державним інспектором  відділу нагляду в АПК та СКС Жданюком Андрієм Валерійовичем та головним державним інспектором відділу з питань експертизи умов праці Острижнюк Оксаною Іванівною .

Читачам  бібліотеки (учням гімназії та загально-освітньої школиІ-ІІІ ст.) було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України. Більш детальну інформацію старшокласники отримали по трудовому законодавству, а також мали можливість поставити запитання та отримати кваліфіковану відповідь від інспекторів держпраці.