Дата: 12.12.2018 11:41

До участі запрошуються учасники бойових дій, ветерани зацікавлені у відкритті або розширенні власної справи, представники органів влади та державних структур, представники міжнародних фондів та неурядових організацій

ІІ Форум розвитку ветеранського бізнесу

ІІ Форум розвитку ветеранського бізнесу – це:
  • практичний досвід – історії ветеранів, які запустили власний бізнес
  • можливості для відкриття та розвитку власної справи
  • відкриті дискусії та експертні обговорення тенденцій розвитку ветеранського бізнесу
  • нетворкінг ветеранів, підприємців, інвесторів, експертів
Зареєструватися можна до 14го грудня за посиланням https://goo.gl/forms/VUYb3T5k9GiXoX2k1
Програма та оновлення - https://www.facebook.com/events/352661961958950
Дата та час: 16 грудня, з 11 до 17:00
Мiсце проведення: Київ, пл. Лесі Українки, 1 (приміщення малої сесійної зали Київської обласної ради)
*Можливе відшкодування вартості квитків на потяг для учасників бойових дій
За підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Запрошуємо ветеранів, які хочуть розпочати власну справу

10-17 грудня
Створи свiй бiзнес! Школа для ветеранiв АТО

10-17 грудня у м. Києві пройде інтенсив навчання з написання бізнес-планів для ветеранів АТО. Тренінг буде відкривати легендарна Валентина Олефіренко, Народний герой України, топовий оцінщик бізнесу в Україні, доктор наук, лектор з 25-річним стажем. Протягом восьми днів ветерани розберуть основи для створення бізнесу разом; зможуть поспілкуватись з ветеранами, які поділяться досвідом досягнень і помилок у власному бізнесі. В програму також ввійдуть екскурсії, майстер-класи з глиняної кераміки, арт-терапія, участь у «ІІ Форумі розвитку ветеранського бізнесу» та інші активності.
РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА за посиланням goo.gl/nWjv9m
КОЛИ: 10-17 грудня 2018 року
ХТО МОЖЕ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ?
Ветерани з усієї України, які хочуть відкрити свою власну справу, розширити або відновити свій бізнес. Протягом заїзду 22 учасники отримають базові знання для ведення бізнес-діяльності, у супроводі фахівців працюватимуть над створенням бізнес-плану для своїх ідей, щоб мати можливість втілити їх на практиці. У кінці школи – захист бізнес-планів від кожного з учасників заїзду, рекомендації тренерів та відгуки побратимів.
МІСЦЕ ДИСЛОКАЦІЇ: Київ. Організатори забезпечують відшкодування витрат на квитки (потяг) до Києва і в зворотньому напрямку.
Телефон для зв’язку098-032-43-30063 568 0580
Проект реалізовується за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.
Copyright © 2018 ГО "СУВІАТО", All rights reserved.
Вашу електронну адресу додано до розсилки тому, що ви були учасником заходiв чи запитували iнформацiю у ГО "СУВІАТО".
Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
Email Marketing Powered by Mailchimp