Обласний конкурс виконавців гумору ім. П. Глазового та обласний фестиваль гумору і сатири «Андрея» пройшли у Тлумачі

Дата: 10.12.2018 14:20

У неділю, 09 грудня, в Тлумацькому Народному домі пройшов обласний конкурс виконавців гумору ім. Павла Глазового.

В конкурсі взяли участь 23 учасники з міста Бурштин, Коломия, Яремче, Тлумацької об’єднаної територіальної громади, Галицького, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Рогатинського, Рожнятівського та Тлумацького районів. Окремі виконавці та  колективи представили глядачам гумористичні номери - один Павла Глазового, а другий на власний  вибір.

Головою журі конкурсу був народний артист України, гуморист Володимир Пушкар, заступником голови журі – заслужений працівник культури України, заступник начальника управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Мирослава Корнелюк, секретар журі – завідуюча драматичним відділом ОНМЦКіТ Прикарпаття Наталія Штиркало, члени журі – начальник відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ Іванна Ковбас, начальник відділу культури Тлумацької РДА Галина Петрунько, директор ОНМЦКіТ Прикарпаття Світлана Панько, заслужений артист України розмовного жанру Ігор Чепіль та телеведучий Любомир Белей.

За результатами конкурсу:

-гран-прі   -   Іван Пророчук,  Косівський районний центр дитячої творчості;

- перше місце – фольклорний колектив «Розмай» клуб с. Гринівці Тлумацької ОТГ;

- друге місце - дует у складі Марти Копцюх та Соломії Дарміць, учасниць зразкового

аматорського драматичного колективу «Мандрівник» клубу с.Пуків Рогатинського району;

-третє місце розділили між собою– Максим Гладій, учень Галицької гімназії, Олег Луканюк

м.Коломия та Марія Кропельницька м.Бурштин.

Продовжив свято гумору в Тлумацькому Народному домі обласний фестиваль «Андрея». Хороший настрій глядачам дарували артисти-гумористи Володимир Пушкар, Ігор Чепіль, Ярослав Люльчак, Ольга Крупка, гумористичний театр «Кум», Микола Кавацюк та конкурсанти, що отримали призові місця у конкурсі. Ведучим захожду був Любомир Белей.