СК "Прибилів" - у лідерах Першої ліги

Дата: 03.12.2018 10:00
Кількість переглядів: 65

За підсумком першого туру спортивний клуб "Прибилів" очолив турнірну таблицю чемпіонату України серед команд Першої ліги. Протягом домашнього етапу підопічні Костянтина Лисейка здобули три поспіль перемоги, почерговши здолавши "Добротвір" (3:2), галицький "Володар-КФВ" (3:0) та дрогобицький "ЮАТРАНС-Воллей" (3:1). Доробок галицького клубу на 1 турі дещо скромніший - одна перемога над "ЮАТРАНС-Воллей" та поразка від вже згаданих "Прибилова" (0:3) та "Добротвора" (2:3).

Минулими вихідними, 1-2 грудня, завершився другий тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги, який відбувся в Житомирі. Це був дійсно важливий тур, завдяки впевненим перемогам з однаковими рахунками по 3-0 над Житомирським " Біоресурсом" та Київським університетом фізичної культури і спорту СК «Прибилів» залишається на першому місці в турнірній таблиці і впевнено іде до поставленої мети.

«Тур дійсно тяжкий бо грали без основного звязуючого, але все  у нас  вийшло. Дякую гравцям за віддачу на майданчику , довіру та те що слухають і виконують. Дякую всім хто нас підтримує, завжди і всюди, людям які поряд, і на відстані підтримують і переживають за нас», - сказав К.Лисейко.