Миколай завітав у Тлумацький Народний дім

Дата: 19.12.2018 15:58

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми.

В цей день в Тлумацькому Народному домі для маленьких тлумачан та гостей міста  пройшов дитячий вечір «Миколай мандрує світом». На сцені розігрувалися театралізовані сценки, лунали пісні про Святого Миколая, у виконанні Аліни Федюк, Луїзи Стасюк, Анастасії Мосяк, Кароліни Чемерис. Музичні вітання дарували всім вихованці Тлумацької дитячої музичної школи (кер. Світлана Козак), а танцювальні композиції - вихованці ДНЗ «Сонечко» (кер. Олександра Богович), ДНЗ «Дюймовочка» та БДЮТ (кер. Галина Брезіцька). Всі учасники заходу мали яскраві костюми, що створювало казкову атмосферу.

За сприянням міського голови Тлумацької ОТГ Романа Круховського Миколай обдаровував усіх учасників свята  солодкими подарунками. А завершився захід спільним хороводом усіх бажаючих з Миколаєм на сцені під пісню «Ой хто, хто Миколая любить».