Шановні працівники, ветерани енергетичної галузі!

Дата: 21.12.2018 15:00

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку Ви своєю наполегливою працею, відкритим серцем, щирою душею, долонями працьовитих рук доносите до кожної людини, кожного підприємства міста.  Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії.

Професійне свято енергетиків — це той щорічний рубіж, коли підсумовуються досягнення та внесок працівників енергетичного сектору в розвиток економіки України.

Успішна робота кожної окремої галузі народного господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Сьогодні, відзначаючи здобутки та позитивні результати у функціонуванні й розвитку економіки, можна з упевненістю сказати, що в цьому є велика заслуга саме енергетиків, які всі свої зусилля спрямовують на реалізацію головної мети — забезпечення добробуту та розквіту нашої держави.

Щоденна робота кожного з Вас — від електромонтера до керівника вищого рангу — забезпечує не лише світло та тепло у кожній оселі, а й енергетичну безпеку країни в цілому.

Вітаю усіх енергетиків та бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, наснаги, успіхів у роботі на благо нашої громади!

З професійним святом!

З повагою,

Міський голова                                                                                  Роман Круховський