Нарада - семінар «Творчий підхід до планування та звітності»

Дата: 22.12.2018 08:53

20 грудня  у Публічній бібліотеці Тлумацької ОТГ  відбулася нарада – семінар бібліотечних працівників району на тему: «Творчий підхід до планування та звітності».

Директор Публічної бібліотеки  М. Пісак відкрила нараду  та ознайомила з основними завданнями і напрямками діяльності бібліотек ОТГ, звернула увагу на планування роботи  бібліотек на 2019 рік, на те якою повинна бути сучасна бібліотека, щоб краще задовольняти запити користувачів всіма видами інформації.

Методист М. Цапчук ознайомила з календарем літературних та пам’ятних дат на наступний рік, які відзначаються  в державі, області та Тлумацькій ОТГ.

Звернула увагу на проведення саме тих заходів, які відображають суспільно – політичне, літературно – мистецьке життя краю.

Заступник директора по роботі з дітьми Л.Мельник надала рекомендації по плануванню роботи з обслуговування дітей.

Велику увагу було приділено підготовці річної звітності та електронних звітів в системі ЕСМаР.