Аматори народного мистецтва Народного дому с. Бортники взяли участь в обласному конкурсі Вертепів та Меланок

Дата: 26.12.2018 17:14

У неділю, 23 грудня, в приміщенні клубу Національного технічного університету нафти і газу м. Івано-Франківськ проходив обласний конкурс обрядів різдвяно-новорічного циклу Вертепів та Меланок, організований Обласним навчально-методичним центром культури і туризму Прикарпаття, в якому взяли участь творчі колективи з населених пунктів Івано-Франківської області.

В конкурсі, за сприяння міського голови Тлумацької ОТГ, взяв участь народний аматорський фольклорний колектив «Родина» Народного дому села Бортники (кер. Оксана Зюзяк). У виконанні колективу був представлений обряд Меланки, лунали колядки та різдвяні віншування.