Майстер-клас «Свинка-символ Нового 2019 року»

Дата: 28.12.2018 15:49

І знову у Тлумацькій бібліотеці на території творчості «Захоплюся, фантазуй і твори» зібралися користувачі, які мають творчі захоплення, щоб поспілкуватися та освоїти нові види рукоділля.

Отримавши можливість, як завжди, вибрати книжкові цікавинки на зимові канікули, побувати в пункті вільного доступу до мережі Інтернет, взяли участь у майстер-класі Світлани Буценко по виготовленню новорічної іграшки – Свинки. Босаме вона, як би її не називали: хрюкаюче порося, є символом 2019року. Для цієї творчо їроботи булл овикористано наступні матеріали та пристосування: пінопластовий шар – основа, наповнювач, губка поролонова, ножниці, голки та нитки, клаптики кольорового матеріалу.

А свинки, підкоряючись рукотворному диву і старанню майстринь, вийшли дуже симпатичні, кожна зі своїм характером.

Захоплена спільна творча діяльність виявилася ефективною – тепер такі свинки-мотанки стануть оригінальними ялинковими прикрасами чи подаруночками для найближчих людей, принесуть радість і надію!