У Тлумацькій ОТГ засвітили головну Новорічну ялинку

Дата: 29.12.2018 08:31

Вже стало доброю традицією кожного року зустрічатися на площі Героїв Майдану міста Тлумача, щоб засвітити головну Новорічну ялинку громади і цим самим розпочати святкування різдвяно-новорічного циклу, який має назву від Миколая до Водохреща.

У п’ятницю, 28 грудня, жителі та гості міста зібралися на головній площі Тлумача. Розпочався захід піснею «Щедрий вечір Україно» у виконанні хору Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. І.Танчак).

На сцені лунали новорічні пісні, вітання у виконанні талановитої молоді міста та учнів Тлумацької гімназії (кер. С. Козак).

В рамках заходу Обласна організація Пласт передала Віфлеємський вогонь миру, який вручили настоятелям місцевих храмів - отцю-декану Павлу, отцю-декану Василю, голові Тлумацької міської ради ОТГ Роману Круховському  та всім бажаючим.

Міський голова привітав усіх з прийдешнім Новим роком та урочисто засвітив Міську ялинку.

Ведучі заходу традиційно запросили усіх на зустріч Нового 2019 року 31 грудня о 18:30 год. на площі Героїв Майдану.