Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

НОВОРІЧНА КАЗКА

 

   1 січня 2019 року у приміщенні Тлумацького Народного дому відбулося свято Новорічної казки для дітей. Основними організаторами свята виступили педагогічні працівники Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості, а також працівники відділу культури.

   Завдяки чітко спланованій розважальній програмі, наймолодші жителі нашої громади мали можливість брати участь у цікавих іграх, розвагах  та конкурсах,  а завдяки своїй спритності та кмітливості отримали солодкі призи.             

    Головними казковими та мультяшними героями заходу, які розважали дітей, стали веселі Посіпаки, Сніговичок та фея Дінь-Дінь. Саме вони і були головними ведучими свята. До святкової програми, яка створила новорічний настрій, долучилися і дитячі вокальні та хореографічні колективи закладів нашої громади, а найсолодшими подаруночками  наших юних друзів обдаровувала «Шоколадна крамничка».

   Завершилося дійство розіграшем новорічної акції для дітей завдяки якій усі учасники отримали призи від казкових героїв свята.« повернутися до списку новин