ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 09.01.2019 08:42

До уваги споживачів: в обіг потрапив небезпечний для здоров’я зелений чай

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF  від 29.11.2018 року  № 2018.3465 та від 05.12.2018 року № 2018.3465–fup2 стосовно виявлення антрахінону (anthraguinone) в зеленому чаї, що експортується із Китайської Народної Республіки через Королівство  Нідерландів (імпортер – Heuschen & Schrouff, Oriental Foods Trading B.V.) до окремих  держав – членів  ЄС та до України.

Головне управління Держпродспоживслужби у Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг зазначеного вище продукту про необхідність вилучення їх з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Звертаємо увагу споживачів, що вони мають право отримати інформацію про харчовий продукт; усі харчові продукти, що перебувають в обігу на території України, повинні маркуватися  державною мовою (ст. 39 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів").

24 січня 2019 року о 1000 год.  управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінар на тему: «Основні вимоги до реклами, контроль та відповідальність».

Основні питання, що будуть розглянуті в рамках семінару:

1.  Законодавство у сфері реклами. Основні принципи та  вимоги до реклами.

2. Поняття сексизму в рекламі. Стандарт недискримінаційної  реклами за ознакою статі.

3. Особливості рекламування деяких видів товару.

4.  Контроль та відповідальність за дотриманням законодавства  про рекламу.

Місце проведення:

Івано-Франківська область, Тисменицький район, с. Підлужжя,  вул. Шевченка,1, Головне управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області.

Запрошуються: представники рекламодавців, виробників та розповсюджувачів реклами.  Про визначені кандидатури необхідно повідомити до 18 січня 2019 року на електронну адресу: ifyzps@ukr.net.

Контактний телефон:   067-3962152 (Валентина Сенчук)