ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 15.01.2019 14:33

Дніпропетровщина: випадок африканської чуми свиней встановлено у приватному господарстві

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області на території особистого селянського господарства, Томакіївський район, Мирівська ОТГ, с. Топило, Дніпропетровської області, Дніпропетровською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби було виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС) (звіти про результати дослідження № 000046 п.м./19 від 12.01.2019).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.