Вшанування вояків УПА, загиблих від рук енкаведистів

Дата: 18.01.2019 13:06

На мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку безневинно страчених Борців за волю України,  сьогодні, 18 січня, зібралася  велилюдна Тлумацька громада, для вшанування памяті вояків УПА Степана Мандзюка та Володимира Кріля..

Вклонитись світлій пам’яті тим, хто пішов з життя мученицькою страшною смертю, прийшли  міський голова Роман Круховський, керівництво району, представники політичних партій та громадських організацій, працівники державних установ, школярі, студенти, та усі небайдужі жителі міста Тлумач. родина загиблого Степана Мандзюка та духовенство.

Перед присутніми виступив міський голова Роман Круховський, який закликав усіх берегти світлу пам’ять про Героїв.

Про патріотів минулого  розповів у своєму виступі очевидець трагічної події Зеновій Завідовський. 74 роки тому, напередодні Другого Святвечора, на цьому місці були позбавлені життя два молоді хлопці – Володимир Кріль та Степан Мандзюк, які попри неминучу загибель залишилися нескореними, бо не виказали, де знаходяться криївки повстанців та їхні побратими. Минає час, та Герої в Україні не минають.

Покладанням квітів та хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих за волю і незалежність України.

Священнослужителі Тлумацьких Деканатів УАПЦ та УГКЦ відправили панахиду за безневинно страченими вояками УПА.