ФК "ТЛУМАЧ" переможець кубка Тлумацького району з футзалу

Дата: 21.01.2019 09:25

У неділю, 20 січня, у спорткомплексі м.Тлумач відбулися фінальні матчі кубка Тлумацького району з футзалу. Через відбіркові матчі, які пройшли напередодні, у наступне коло змагань потрапили найсильніші.

Спортивна боротьба, запал, вир емоцій, неперевершені голи, неочікувані результати, інтрига – ось чим дивували футзальні естети вболівальницьку публіку.   Та все ж, пройшовши горнилу спортивного закалу, до фіналу дістались найсильніші. Саме у вирішальному матчі зустрілись ФК"Тлумач" та ФК "Прибилів", гідно представивши Тлумацьку ОТГ.

Незважаючи на втому другого ігрового дня, обидві команди продемонстрували високий рівень гри, самоорганізованості та жаги до перемоги. Пропустивши першими, команда ФК «Тлумач» змогла не тільки відігратися, але й вийти в перед, так і не давши шансів змінити ситуацію на свій бік футзалістам із Прибилова. Як наслідок, гра завершилась із рахунком 4:1 на користь ФК «Тлумач».

Тлумацька міська рада обєднаної територіальної громади дякує командам за чудову гру та вітає переможців!!!