Свято народної творчості «Розколяда-2019» в місті Тлумач

Дата: 21.01.2019 09:48

20  січня, у неділю, в Тлумацькому народному домі проходило уже традиційне свято народної творчості «Розколяда-2019», яке завершило цикл різдвяно-новорічних заходів в Тлумацькій ОТГ.

Колективи народної творчості, аматори народного мистецтва, зібравшись біля міської ялинки святковою Ходою до Народного дому, під супровід духового оркестру Тлумацької дитячої музичної школи, вшанували пам'ять за загиблими та добровольцями, які героїчно загинули під час оборони Донецького аеропорту - "кіборгами".

У фойє Тлумацького народного дому діяла виставка різдвяної атрибутики «Від Різдва до Водохреща», оформлена працівниками Публічної бібліотеки та грав камерний оркестр Тлумацької дитячої музичної школи (кер. Л. Пелех).

Розпочали дійство діти-ангелики які вибігли на сцену з дзвониками, а в зал зайшли аматори народного мистецтва, співаючи колядку «Небо і земля…».

З вітальним словом до глядачів звернувся міський голова Роман Круховський та представники духовенства міста Тлумач.

На сцені лунали колядки, віншування, були представлені Вертепи та Маланка у виконанні творчих колективів з усіх сіл Тлумацької ОТГ, вокалістів Тлумацької ЗОШ І-Ш ст. (кер. І. Танчак), народного аматорського хору «Аксіос» (кер. Н. Михайленко), вихованців Тлумацької дитячої музичної школи, колективу Будинку дитячої та юнацької творчості та Тлумацької гімназії.

Завершилося дійство спільною колядкою «Нова радість стала» у виконанні усіх учасників «Розколяди-2019».