Відбулася зустріч із представниками програми DOBRE, міжнародного розвитку USAID

Дата: 18.01.2019 13:03

В п’ятницю, 18 січня, в Тлумацькому народному домі відбулася зустріч міського голови Тлумацької ОТГ Романа Круховського  з представниками програми DOBRE, міжнародного розвитку USAID в Україні. У засіданні  робочої групи  взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович, перший заступник міського голови Андрій Радовець, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Мандар, керуючий справами (секретар) виконкому міської ради Ігор Одуд, керівники та працівники відділів Тлумацької ОТГ, культури, освіти, представники громадських організацій та жителі громади.

Раніше програмою проведено відбір для надавання прямої допомоги 51 об’єднаній територіальній громаді, в тому числі й Тлумацька ОТГ.

Більша частина технічної та фінансової допомоги в межах програми буде спрямована на місцевий рівень, створюючи умови для нових об’єднаних територіальних громад ефективніше управляти ресурсами, підвищувати якість послуг, стимулювати місцеву економіку та посилювати долученість громадян.

Партнерство між громадянським суспільством, приватним сектором та владою, посилення яких передбачено програмою, створить нові економічні можливості та покращить управління місцевими послугами. Досягнення цієї моделі врядування стане прикладом для інших громад України, сприятиме пришвидшенню процесів децентралізації та поширенню успішних практик.