Відбулося засідання ради регіонального розвитку Тлумацької ОТГ

Дата: 31.01.2019 10:50

В читальному залі Тлумацького народного дому 31 січня, відбулося засідання ради регіонального розвитку Тлумацької ОТГ під керівництвом першого заступника міського голови А. Радовця. У заході взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів І. Мандар, перший заступник голови Тлумацької РДА М. Присяжнюк, члени виконавчого комітету, представники відділів міської ради та громадськості міста.

Під час засідання А.Радовець проінформував присутніх про проведену роботу у 2017-2018 роках та про діяльність міської ради на відповідній території за звітний період. Також презентовано відеофільм про досягнення та здобутки об'єднаної територіальної громади за відповідний час, благоустрій населених пунктів Тлумацької ОТГ, діяльність закладів соціальної сфери, соціально-економічний розвиток території громади та ін.