ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 31.01.2019 15:02

Івано-Франківщину відвідали представники Європейської комісії з питань охорони здоров'я

та безпечності харчових продуктів

29.01.2019 року в Україні розпочала роботу місія інспекторів Генерального Директорату Європейської комісії з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів (DG SANTE), яка прибула з метою перевірки заходів, вжитих Держпродспоживслужбою за результатами попереднього аудити системи державного контролю за виробництвом м'яса птиці та продуктів отримання з нього, призначених для експорту до Європейського Союзу.

30-31.01.2019 року делегація працювала на Прикарпатті.

Під час візиту інспектори Європейської комісії ознайомились з роботою Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, зокрема у напрямку здійснення державного контролю за дотриманням операторами ринку законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя птиці в Івано-Франківській області, впровадження стандартних операційних процедур на підприємствах по забою птиці, роботу офіційних державних лікарів ветеринарної медицини, на вище вказаних підприємствах, та їх перевірки спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в області, проведення навчань державних інспекторів, офіційних державних лікарів ветеринарної медицини у сфері державного контролю діяльності операторів ринку відповідності вимогам законодавства про харчові продукти, корми, здоров'я та благополуччя тварин.

Інспектори Європейської комісії відвідали підприємство по забою птиці ТзОВ «Снятинська Нова».

За результатами проведеної роботи інспектори Генерального Директорату Європейської комісії з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів (DG SANTE) висловили свої рекомендації та побажання.