Нарада з працівниками «Центру надання соціальних послуг»

Дата: 01.02.2019 13:18

01 лютого 2019 року у Тлумацькому народному домі відбулась нарада з працівниками комунальної установи «Центу надання соціальних послуг»  Тлумацької міської ради ОТГ.

Голова міської ради Роман Круховський представив директора Центру надання соціальних послуг - Уляну Гринишин, заступника і працівників та накреслив основні напрямки роботи територіального центру, шляхи співпраці з органами місцевого самоврядування та наголосив на взаємодії з населенням.

В ході зустрічі У.Гринишин довела до відома присутніх інформацію про можливі змін в порядку надання соціальних послуг їхнім отримувачам, які перебувають у складних життєвих обставинах та тим, хто потребує соціальної підтримки.

Заступник міського голови ОТГ з питань діяльності виконавчих органів влади І.Мандар  наголосив працівникам про дотримання трудової та виконавської дисципліни, а  також  обговорив із присутніми організаційні моменти та питання що потребують вирішення.