Барвистий світ пейзажного мистецтва Михайлини Штиглян

Дата: 07.02.2019 16:38

7 лютого,у четвер Публічна бібліотека Тлумацької ОТГ провела літературно-мистецьку імпрезу «Барвистий світ пейзажного мистецтва Михайлини  Штиглян».

В читальному  залі бібліотечної світлиці зібралося чимало шанувальників народної творчості, де було презентовано 22 картини та збірка поезії «Засіваю землю квітами любові» Михайлини Штиглян.

Самобутню художницю прийшли привітати: Роман Круховський, голова міської ради Тлумацької ОТГ, Ігор Мандар, заступник голови міської ради Тлумацької ОТГ та  депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Станіславський.

Музичні  вітання пані Михайлині дарували: гурт учениць Тлумацької гімназії під керівництвом С. Козак та студентка аграрного коледжу Ольга Вітюк.

Людина народжується на світ не для того,щоб зникнути безвістною пелинкою, людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний - сказав В. Сухомлинський.

Михайлина Штиглян заслуговує на гідний приклад, пошану і повагу.