Допомога у виборі майбутньої професії

Дата: 12.02.2019 13:23
Кількість переглядів: 187

З метою допомоги учням у виборі майбутньої професії 7 лютого 2019 року фахівцем з профорієнтації Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Світланою Атаманюк проведено ряд заходів для учнів 8- 9 класів Прибилівського НВК.

В ході  цих заходів   учнів  було ознайомлено з  світом професій, правилами вибору навчального закладу, з послугами, які надає служба зайнятості молоді, проведено групову профконсультацію із застосуванням психологічного тестування.

Діти опрацьовували основну формулу вибору професії «Хочу. Можу.Треба», класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп, розбирали ситуації, що стосуються професійного вибору.

На завершення заходу С.Атаманюк ознайомила учнів з платформою для онлайн профорієнтаційного тестування «Моя  професія: консультаційна мережа» для визначення професійних інтересів, здібностей та психологічних схильностей, а також рекомендувала  отримати індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості, записавшись на прийом через сервіс «Електронна черга».