Розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні - 2019

Дата: 13.02.2019 10:12

5 лютого ц.р. розпочалась реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні - 2019. Відповідно до наказу  Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 «Про затвердження  Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року» реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме  до 25 березня 2019 року.

Цього року 53 випускники закладів освіти  Тлумацької ОТГ складатимуть ДПА у формі ЗНО.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року.