Ветерани-афганці вшанували бойових побратимів

Дата: 13.02.2019 17:13

У середу, 13 лютого, за сприяння Тлумацької міської ради ОТГ,  районної державної адміністрації  та районної ради організовано об’їзд могил ветеранами-афганцями, представниками районної організації Української спілки ветеранів Афганістану своїх побратимів, які загинули  під час кровопролитної війни в Афганістані у 80-х роках та померли уже в мирний час.

Покладанням вінків, молитвою та хвилиною мовчання було пошановано пам’ять афганців у місті Тлумач, с. Надорожна, селищі Обертин, с.  Живачів, Антонівка та Жуків , а також ветерани-афганці відвідали матерів загиблих у афганській війні.

Крім того, варто зазначити, що триває планова підготовка до візначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. Урочисті розпочнуться 15 лютого о 13.00 год. в міському парку та продовжаться у Тлумацькому народному домі.