Звернення міського голови з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виводу військ з Афганістану

Дата: 15.02.2019 08:12

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

Минуло вже 30  років з того моменту, коли остання колона колишніх радянських військ була виведена з Республіки Афганістан. В цей день біль втрати тих, хто не дочекався своїх близьких та рідних стає не таким відчутним, адже його поділяє вся країна.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Плин часу не затьмарив спогадів про війну, пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Сьогодні Ваш безцінний бойовий досвід потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію і вносить значний вклад у забезпечення миру.

Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких обов`язок – це не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Ви, воїни-інтернаціоналісти, – народ стійкий, мудрий і добросовісний. Ви допомагаєте один одному, сім’ям загиблих. Сьогодні, коли в Україні дуже складна ситуація, у Вашому життєвому досвіді і вашій мудрості потребує наша країна. Разом ми повинні зробити все можливе, щоб знайти і зберегти мир в нашій країні

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані та військові дії на сході нашої країни. Саме Ваша відданість інтересам України, військова доблесть та патріотизм є взірцем для нинішнього покоління українських військовослужбовців, які з честю виконують важливі військові завдання, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави на сході.

Вічна їм пам'ять.

А всім, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, бажаю міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя.

Нехай завжди над всіма нами буде мирне небо!

З повагою,

Міський голова                                                                                          Роман Круховський