ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 18.02.2019 10:21

Діяльність автотранспортного комплексу області

у 2018 році

Головне управління статистики інформує. У 2018 році автоперевізниками області (юридичними особами та фізичними особами-підприємцями)  на комерційній основі  замовникам доставлено 5,1 млн.т  вантажів або 55,9% обсягу попереднього року. Транспортну роботу виконано в обсязі 1146,1 млн.ткм., що на 3,3% менше, ніж у 2017р.  Понад 70% обсягів вантажних автоперевезень виконали підприємства (юридичні особи). Частка вантажних автоперевезень області в Україні склала 2,8%, за їх обсягами область посіла 14 місце серед регіонів держави.

Серед видів перевезених вантажів провідну позицію займали руди металеві та інша продукція добувної промисловості та розроблення кар’єрів, деревина та вироби з деревини, харчові продукти, напої та тютюнові вироби, продукція сільського господарства, мисливства та лісового господарства.

Послугами пасажирського автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень автотранспортом фізичних осіб-підприємців) у 2018 році скористались 67,1 млн. пасажирів,  що  на  5,6%  більше,  ніж у попередньому році. Близько 65% обсягів пасажирських автоперевезень виконали фізичні особи-підприємці, автотранспортом яких перевезено 43 млн. пасажирів. Обсяг виконаного пасажирообороту збільшився на 8,2% і склав 1275,1 млн.пас.км.

Частка пасажирських автоперевезень області у загальному їх обсязі в Україні у 2018 році склала 3,5%. За обсягами пасажирських автоперевезень область посіла 14 місце серед регіонів держави.