Участь фольклорного колективу «Розмай» у фольклорній світлиці

Дата: 18.02.2019 13:28

На Стрітення Господнього, 15 лютого, в Обласному навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття м. Івано-Франківськ пройшла фольклорно-етнографічна світлиця, яка стала завершенням святкування заходів різдвяно-новорічного циклу.

Участь у заході, за сприяння міського голови Романа Круховського, взяв аматорський фольклорний колектив «Розмай» села Гринівці (кер. Василь Гринюк), учасники якого колядували, щедрували, представили фрагменти «Розколяди», «Сільських буднів», завдяки чому подарували глядачам чудовий святковий настрій. Колектив був нагороджений грамотою ОНМЦКіТ Прикарпаття за збереження та популяризацію кращих зразків нематеріальної культурної спадщини.

На заході були присутні міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, начальник відділу культури та туризму Іванна Ковбас, директор КП «Дністровський каньйон» Михайло Ковтун та депутат Тлумацької міської ради ОТГ, директор Гринівецької ЗОШ І-ІІ ст. Оксана Яців.