ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 19.02.2019 16:10
Кількість переглядів: 206

Сьогодні, 19 лютого, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства (голова комісії В.В. Клід). В роботі комісії взяв участь міський голова Роман Круховський.

На порядку денному засідання комісії депутатами міської ради  було розглянуто понад 20 звернень, серед яких, зокрема, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі на (місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність, про внесення змін до рішення міської ради про припинення права користування земельною ділянкою, про розгляд заяв громадян.

Депутати опрацювали питання, внесли уточнення та пропозиції до проектів рішень, які  будуть розглянуті на засіданні двадцять сьомої сесії Тлумацької ОТГ, яка відбудеться в Тлумацькому народному домі 21 лютого 2019 року.