Відбулось засідання 27 сесії Тлумацької міської ради об'єднаної територіальної громади

Дата: 22.02.2019 08:17

Вчора, 21 лютого,  в приміщенні Народного дому міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський провів засідання чергової двадцять сьомої сесії  Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання. У засіданні взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович, перший заступник голови райдержадміністрації М.Присяжнюк, керівники структурних підрозділів виконкому міської ради та громадськість міста.

Згідно затвердженого порядку денного розглянули питання про звіт міського голови про свою роботу, діяльність  виконавчого комітету міської ради і про виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку за 2018 рік, про затвердження звіту про виконання міського бюджету за  2018 рік, про затвердження протоколів постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій. про внесення змін до рішення міської ради від 2.12.2018 року №844-26/2018 «Про бюджет Тлумацької міської ради об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік», про розгляд звернення ФОП Стасюка І.М., про затвердження та співфінансування з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. про затвердження та співфінансування з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. про затвердження та співфінансування з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. про внесення змін до рішення міської ради № 749-24/2018 від 19 вересня 2018 року «Про затвердження та спіфінансування з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку», про створення молодіжної ради, про прийняття майна у комунальну власність. про Комплексну програму соціального захисту населення Тлумацької міської об’єднаної територіальної громадина 2019-2021 роки, про Програму із забезпечення пожежної безпеки Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади та підвищення рівня готовності аварійно-рятувальної служби ДПРЧ-5 м.Тлумач до дій за призначення на 2019 рік, про програму «Покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів на 2019 рік». про програму протидії захворюванню на туберкульоз в  Тлумацькій ОТГ на 2019 рік, про програму «Медична та соціальна реабілітація дітей інвалідів на 2019 рік». про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018р. №850-26/2018 «Про затвердження структури та чисельності апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції», про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018р. №852-26/2018 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тлумацької міської ради ОТГна 2019 рік». про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30.12.2016р. №11-1/2016 «Про регламент Тлумацької міської ради VII скликання», про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 20.01.2017р. №58-2/2017 «Про затвердження Положення  про постійні Комісії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади». про затвердження Положення про земельний відділ виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГв новій редакції, ро затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ в новій редакції, про затвердження Положення про відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ в новій редакції. про затвердження Положення про Відділ організаційної і кадрової роботи та документообігу виконавчого комітету Тлумацькоїіської ради ОТГ в новій редакції, про затвердження Положення про відділ державної реєстрацiї речових прав на нерухоме майно виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ в новій редакції, про затвердження Положення про Відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ в новій редакції, про внесення змін до «Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Тлумацької ОТГ» затвердженого рішенням міської ради від 26 червня 2018 року № 664-22/2018 та про передачу майна в оперативне управління. Також, прийнято одноголосно рішення про створення молодіжної ради та затверджена ініціативна група.

Ряд питань стосувався земельних відносин - затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), затвердження детального плану території (ДПТ) та ряду інших питань.

Депутатами розглянуто та поіменно проголосовано  більше сімдесяти  питань з яких прийняті відповідні рішення.