Конкурс читців з нагоди 205-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 25.02.2019 08:35

24 лютого в Тлумацькому народному домі пройшов огляд-конкурс читців, присвячений 205-річчю від Дня народження Тараса Шевченка. В конкурсі взяли участь майстри художнього слова з клубних закладів культури та шкіл Тлумацької ОТГ, які представляли вірші, поеми, уривки з творів Тараса Шевченка та твори про Україну.

Журі конкурсу визначило переможців серед учасників з клубних та з освітніх закладів окремо. Так Ш-тє місце зайняла учениця Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасія Зелез та учениця Вікнянського НВК Гаврилів Христина., ІІ-ге місце - учениця Остринського НВК Оксана Доронюк та вчитель Коінцівського НВК Пинчук Ірина. Переможцем конкурсу стала учениця Тлумацької гімназії Мар’яна Козак.

Серед учасників з клубних закладів Тлумацької ОТГ місця розділилися наступним чином: ІІІ-тє місце – Водославська Анна с. Тарасівка та Ридель Оксана і Арсен з с. Надорожна, ІІ-ге місце – композиція у виконанні Стасюк Наталії, Павлюк Інни, Семчук Любові з с. Королівка та композиція Кондратенко Вікторії та Микуляк Марії з с. Прибилів, І-ше місце здобула Ковбас Руслана з с. Вікняни, яка буде представляти Тлумацьку ОТГ на обласному конкурсі читців 02 березня 2019р. в м. Івано-Франківськ.

Переможці конкурсу візьмуть участь в урочистостях, присвячених дню народження Тараса Шевченка 10 березня в м. Тлумач.