Спеціалісти Держпродспожислужби взяли участь в семінарі з питань регулювання фармацевтичного ринку

Дата: 26.02.2019 13:48

Днями  в Івано-Франківську пройшов  семінар на тему «Актуальні питання державного регулювання фармацевтичного ринку».

В заході, що був організований Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області для керівників та уповноважених представників аптечних закладів Прикарпаття, взяли участь представники Головного управління Держпродспоживслужби в області.

Під час роботи учасники обговорили питання державного регулювання цін на лікарські засоби, особливості здійснення державного ринкового нагляду щодо медичних виробів, порядок повернення лікарських засобів неналежної якості та правила їх утилізації і знищення.

Додатково присутніх було ознайомлено із нормами Закону України  «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».