ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 26.02.2019 14:53

Демографічна ситуація у Тлумацькому районі

у 2018 році

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення району, за оцінкою, за попередніми даними, на 1 січня 2019 року становила 46,4 тис. осіб, з яких 11,9 тис. осіб проживали у міських поселеннях  (у м.Тлумачі – 8,9 тис., смт Обертині – 3 тис.) та 34,5 тис. осіб – у сільській місцевості. Упродовж 2018 року чисельність наявного населення району зменшилась на 695 осіб за рахунок як природного (на 364 особи) так і  міграційного (на 331 особу) скорочень.

У 2018 році зареєстровано 424 живонароджених та 788 померлих (у 2017 році – 482 та 827 осіб відповідно).

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Демографічна ситуація в області у 2018 році

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення області, за оцінкою, за попередніми даними, на 1 січня 2019 року становила 1373,3 тис. осіб, у тому числі у міських поселеннях проживало  607 тис., у сільській місцевості – 766,3 тис. осіб. Упродовж 2018 року чисельність населення області зменшилась на 4,2 тис. осіб. Такі зміни відбулися за рахунок природного скорочення (на 4,8 тис. осіб), водночас зафіксовано міграційний приріст (на 0,6 тис. осіб).

Серед міст та районів області рівень природного скорочення коливався від 12,5 особи у Рогатинському районі до 0,3 особи на 1000 осіб наявного населення у Верховинському районі. Природний приріст населення зафіксовано в Івано-Франківській міськраді (70 осіб або 0,3 особи на         1000 осіб наявного населення).

Упродовж 2018 року в області зареєстровано 12,6 тис. живонароджених та 17,4 тис. померлих: на 100 померлих припадає 72 живонароджених проти 57 живонароджених в середньому по державі. Порівняно з 2017 роком кількість живонароджених  зменшилась на 5,8%, померлих – збільшилась на 0,8%.

Рівень народжуваності коливався від 7,5 особи на 1000 осіб наявного населення у м.Коломиї та Городенківському районі до 12,3 у м.Яремче (міськраді), смертності – від 8,9 особи на 1000 наявного населення у м.Івано-Франківську (міськраді) до 20,2 у Рогатинському районі.

У 2018 році до області прибуло 20,6 тис. осіб, вибуло – 20 тис. Унаслідок міграційного руху в усіх районах та містах обласного значення, крім Івано-Франківська, Калуша та Коломиї, спостерігалося міграційне скорочення населення.

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019