Зустріч творчих людей в рамках проекту «Від ремесла до визнання»

Дата: 27.02.2019 17:08

27 лютого у Тлумацькій Публічній бібліотеці відбулася зустріч творчих людей Тлумаччини за круглим столом в рамках проекту «Від ремесла до визнання». Метою зустрічі було не тільки знайомство, але й обговорення потреб та шляхів подальшого розвитку їхньої творчості, для налагодження партнерських відносин між майстрами креативної індустрії та керівними і бізнесовими структурами шляхом реалізації спільних бізнес і культурних ініціатив.Його організовано за сприяння депутата Івано-Франківськоїобласної ради Богдана Станіславського, відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ та відділу культури Тлумацької РДА.

В рамках проектупрацівники бібліотеки оформили фотовиставку «Тиша» молодого талановитого фотохудожника з Тисмениці – Миколи Дяченка. Фотохудожники – це ті, хто по особливому сприймають світ. Вони вміють вловити найменші порухи та найточніші грані, показуючи красу там, де інші не здатні її побачити. Роботи фотографа складають зйомки портретів, силуетів, пейзажів.

На бібліотечнійтериторії творчості «Захоплюйся, фантазуй, твори» майстри мали можливість переглянути творчі та креативніроботи,виготовлені власними руками користувачів   бібліотеки.