Творчий звіт фольклорного колективу «Родина» Народного дому с.Бортники

Дата: 01.03.2019 14:33

28 лютого в Народному домі села Бортники пройшов творчий звіт аматорського фольклорного колективу «Родина» (кер. О.Слободян)на підтвердження звання «народний».

На заході була присутня атестаційна комісія управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА, представники Обласного навчально-методичного центру культури та туризму Прикарпаття, , які кожні три роки переглядають репертуар та творчий доробок колективу, щоб підтвердити звання «народний», а також начальник відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ Іванна Ковбас і методисти Тлумацького народного дому Лариса Морикін та Мар’яна Юзвак.

Учасники колективу представили на огляд комісії близько десяти номерів, а саме українські народні пісні та національні пісні, які побутують в с. Бортники.Колектив гідно представив свою творчу діяльність та підтвердив звання «народний».