ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 05.03.2019 14:05

Стан ринку послуг області у IV кварталі 2018 року

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг області упродовж ІV кварталу 2018 року працювало 1,7 тис. підприємств (юридичних осіб) та їх відокремлених підрозділів, основним видом економічної діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг за цей період склав 2,2 млрд.грн.

У структурі загального обсягу реалізованих послуг значну частку склав обсяг послуг складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту (20,7% загальнообласного обсягу), вантажного автомобільного транспорту,  послуг  з перевезення речей (18,9%), у сфері телекомунікацій (15%). Вагомими були також обсяги послуг з надання в оренду й експлуатацію  власного  чи  орендованого  нерухомого майна (6,5%), з діяльності у сферах архітектури та інжинірингу, технічного консультування (5,3%), послуги готелів і подібних засобів тимчасового розміщуванн (4,4%), туристичних агентств і туристичних операторів (3,1%).

Серед міст обласного значення та районів області найбільша частка реалізованих послуг припадала на підприємства міст Івано-Франківська (69,9% загальнообласного обсягу), Яремче (9,4%), Калуша (5,8%) та Долинського району (5,4%).

Населенню області надано послуг на 673,7 млн.грн, що склало 31% від загального обсягу реалізованих послуг. Найбільшим попитом серед населення користувалися послуги у сфері інформації та телекомунікацій (36,8%), з діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (16%), у сфері освіти (12,5%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (10,7%), послуги з тимчасового розміщування й організації харчування (10%). Вагомою була частка послуг, реалізованих населенню, у містах Коломиї (74,9% від загального обсягу наданих послуг), Бурштині (64,8%), Яремче (55,5%), Косівському (59,6%), Тлумацькому (51,5%) та Рогатинському (42,5%) районах.

Довідки за телефоном: (0342) 53-35-17; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX/EKV_GRAF2019.HTM