Лекція для молоді “ТВІЙ ГОЛОС ВАЖЛИВИЙ”

Повідомляємо, що в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),  16 березня 2019 року відбудеться лекція для молоді  “ТВІЙ ГОЛОС ВАЖЛИВИЙ”.

Лекція відбудеться о 14:00 в читальній залі публічної бібліотеки  Тлумацької ОТГ (м. Тлумач, вул Грушевського, 2).

Запрошуємо прийняти участь в заході активну молодь, ініціативні групи, громадські організації, молодіжні ради.

Після проведення лекції представники Програми (DOBRE) проведуть консультації з ініціативними групами щодо проектів, які можуть бути подані на конкурс «МІСЦЕВІ ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД», який був оголошений 01 березня 2019 року ГО “Центр Політичних Студій”, в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні».

В усіх бажаючих буде нагода попрацювати над заявками на проекти та отримати консультації.

За детальною інформацією звертайтесь:

Василь Гузій

Начальник відділу економічного розвитку,

торгівлі, інвестицій та сільського господарства

Тлумацької міської ради ОТГ

Тел. 0951334198, 0689799969