ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Випадок африканської чуми свиней зафіксовано на Миколаївщині

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, в особистому підсобному господарстві, що розташоване в с. Котляреве Вітовського району Миколаївської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.

Звіт про результати дослідження Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби (м. Дніпро) від 06.03.2019р. № 000406 п.м./19.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісій, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.