Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

 

Для виробників ДПМ та експортерів пилолісоматеріалів Долинщини, Рожнятівщини та  Калущини проведено семінар-нараду

 

   12 березня у місті Долина відбулась семінар-нарада з питань фітосанітарних вимог країн партнерів у міжнародній торгівлі, в тому числі Туреччини,  Євразійського Економічного Союзу, та порядку обстеження на встановлення зон, вільних від регульованих шкідливих організмів.

В нараді взяли участь начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області Іван Андрусишин, начальник відділу фітосанітарних заходів на кордоні Іван Сердюченко та начальник відділу агропромислового розвитку  Долинської райдержадміністрації Уляна Сергенюк, а також виробники дерев’яного пакувального матеріалу, експортери пилолісоматеріалів Долинського, Рожнятівського, Калуського районів та Болехівської міської ради,  державні фітосанітарні інспектори.

У ході роботи учасники обговорили проблемні питання, що виникають при експорті вітчизняної деревини до Республіки Туреччина, порядок офіційного встановлення виробничих ділянок, вільних від регульованих шкідливих організмів для подальшого експорту лісоматеріалів.

До суб’єктів господарювання також доведено вимоги законодавства України щодо  порушення фітосанітарних правил та невиконання фітосанітарних заходів.

 

 « повернутися до списку новин