ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ

Дата: 14.03.2019 15:44

Шановний господарю!

Для уточнення інформації щодо наявних у Вас тварин та безпосередньої адреси їх перебування, а також ідентифікації та реєстрації новонароджених тварин просимо звернутися до державної лікарні ветеринарної медицини за місцем проживання.

Вчасна ідентифікація та реєстрація тварин надасть Вам можливість:

• засвідчити право власності на тварину;
  • вільно реалізовувати продукцію, отриману від тварин;
  • застрахувати тварину;
  • отримувати передбачені державою дотації на тварин;

Доводи до Вашого відома, що наразі Ви маєте право отримати державну дотацію, якщо утримуєте  теля віком до 13-ти місяців, ідентифіковане та зареєстроване у встановленому законодавством порядку.

Для отримання дотації за молодняк відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» Вам потрібно звернутися до старост за місцем проживання, або до міської ради об’єднаної територіальної громади, за адресою м.Тлумач, вул..Макуха,2.

Дотація надається за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб і був ідентифікований та зареєстрований у встановленому законодавством порядку. Обсяг дотації за молодняк великої рогатої худоби, який може отримати фізична особа, становить 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання у розмірі:

• за період від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;
  • за період від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;
  • за період від 9 до 13 місяців – 1500 гривень за голову;

Для отримання додаткової інформації з питань виплати дотації Ви можете звернутись до старост населених пунктів громади, або у відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства Тлумацьцької міської ради ОТГ за адресою: м.Тлумач, вул.Макуха,2. Контактні особи: Гузій Василь Ярославович – 0951334198, 0689799969; Серемчук Юрій Мирославович – 0971946212. З питань проведення ідентифікації та реєстрації тварин Ви можете звернутись до Державного підприємства «Агенство з ідентифікації і реєстрації тварин» в області за телефоном (0342) 55-23-61, 55-23-85.