Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулось засідання позачергової 28 сесії Тлумацької міської ради ОТГ

 

   Сьогодні, 14 березня, в приміщенні Тлумацького народного дому під головуванням міського голови Романа Круховського відбулось засідання позачергової двадцять восьмої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

   Перед початком роботи сесії міської ради міський голова, депутатський корпус міської ради та всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять воїнів-добровольців, загиблих учасників ООС.

   Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету. про затвердження Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади» в новій редакції, про затвердження структури та чисельності апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції, про затвердження Положення про відділ земельних відносин, архітектури та містобудування апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ та про депутатський запит депутата міської ради В.Маланчука.

   Депутатами розглянуто та поіменно проголосовано вищезазначені питання з яких прийняті відповідні рішення.« повернутися до списку новин