«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» (Л. Костенко)

Дата: 22.03.2019 13:26

Напередодні Всесвітнього дня поезії у рамках молодіжного клубу «Літературні зустрічі» у Тлумацькій публічній бібліотеці пройшли поетичні читання «Поезія- це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово» присвячені  205 –річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. Молодь декламувала улюблені вірші відомого поета.

Захід був цікавим і змістовним, а головне, що всім сподобалось, адже світ поезії прекрасний і незвіданий і кожен,хто потрапляє в нього отримує безодню естетичної насолоди і влаштовує свято своїй душі.Поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу. Воно народжується не на Землі, а десь у височині блакитного неба.

Кожен вірш — це сповідь поета, якийсь незабутній епізод з його життя. Переконатись в цьому мали змогу учні Тлумацької гімназії  та  школи,  студенти Тлумацького Аграрного коледжу. Прекрасним доповненням цієї зворушливої зустрічі стала книжкова виставка «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», на якій представлена творчість  поетів Прикарпаття.